Amber race swimrun

Rezultāti

Rezultāti

2017.gada rezultāti.

Sporta klase Komanda Dalībnieki Starts Vecsalacas tilts Pilsētas peldētava Pilsētas centrs Salacas torpēda Finišs Vieta grupā Grupa
101 Āpsis ar ventilatoru Aija Bartuševica,
Oskars Bartuševics
07:28 11:16 11:46 12:05 00:18:31 05:03:47 II Jauktā
102 Žun-Ser Vjačeslavs Žunda,
Aleksandrs Serovs
07:28 10:14 10:37 10:55 00:17:28 03:48:20 I Vīriešu
103 BELAM/PrinteXpress/EXPLORE Dmitrijs Ničipors,
Jānis Miezers
07:28 10:22 10:48 11:08 00:20:12 04:04:30 II Vīriešu
104 SiS / Slapjais Briksnis Jānis Krūmiņš,
Līga Berķe
07:28 10:33 10:57 11:16 00:19:21 04:11:45 I Jauktā
Tautas klase Komanda Dalībnieki Starts Vecsalacas tilts Pilsētas peldētava Pilsētas centrs Salacas torpēda Finišs Vieta grupā Grupa
201 Supercompensation Aleksandrs Ščedrovs,
Valentīns Ščedrovs
10:00 10:54 11:15 11:30 00:15:39 01:49:18 I Vīriešu
209 Pirmā elpa Nauris Miglavs,
Mārtiņš Apinis
10:00 11:02 11:24 11:41 00:17:01 02:03:30 II Vīriešu
210 “Jūras eži” Artūrs Vēveris,
Raits Valters
10:00 11:01 11:24 11:44 00:19:55 02:06:24 III Vīriešu
208 Pārcēlāji Māris Bergšteins,
Ēriks Cērpe
10:00 11:06 11:30 11:50 00:20:02 02:12:33 4 Vīriešu
207 el Capitano Arnis Uzkalns,
Normunds Vilkaušs
10:00 11:06 11:33 11:55 00:21:52 02:19:54 5 Vīriešu
205 Prieka Pirdieni Kristaps Soms-Tiesnesis,
Didzis Rozenbergs
10:00 11:10 11:38 12:00 00:21:54 02:23:27 6 Vīriešu
202 LMT Didzis Gasiņš,
Ansis Cālītis
DNS DNS DNS Vīriešu
UNA NAILS STUDIO Kaspars Neimanis,
Artūrs Vītols
DNC DNC DNC Vīriešu
213 Team Makara Liene Blumbeka,
Mārtiņš Priede
10:00 10:55 11:20 11:37 00:17:12 01:57:30 I Jauktā
204 Tasmānijas Velli Toms Užāns,
Ieva Užāne
10:00 11:05 11:32 11:51 00:19:02 02:14:45 II Jauktā
206 Challenge Accepted! Eduards Gruberts,
Evita Bole
10:00 11:22 11:50 12:12 00:21:49 02:36:11 III Jauktā
Riga Freediving Vitalijs Vlasovs,
Beata Grickevica
DNC DNC DNC Jauktā
Peldošie Lūši Māris Lūsis,
Sandra Lūse
DNC DNC DNC Jauktā
203 Dino x 2 Laura Indrāne,
Santa Dreimane
10:00 11:11 11:38 12:00 00:21:48 02:23:54 I Sieviešu
Super sprints Komanda Dalībnieki Starts Vecsalacas tilts Pilsētas peldētava Pilsētas centrs Salacas torpēda Finišs Vieta grupā Grupa
305 Draugu nav Dāvis Sirmais 11:00 12:05 12:39 00:33:28 01:57:33 5 Vīriešu
307 Edgars Kiršs Edgars Kiršs 11:00 11:56 12:17 00:20:21 01:43:00 4 Vīriešu
304 Sprukstiņi Juris Vīksna 11:00 11:44 11:54 00:10:32 01:23:40 I Vīriešu
303 Lēnais sprinteris Klāvs Damsons 11:00 11:48 12:05 00:16:14 01:25:45 III Vīriešu
306 Ansis Cālītis 11:00 11:46 12:06 00:19:54 01:25:25 II Vīriešu
301 Hi5 Māris Bergšteins DNS DNS DNS Vīriešu
11 Eivids Putrinskis DNC DNC DNC Vīriešu
302 Baziliks Baiba Cālīte 11:00 11:46 11:56 00:09:19 01:26:00 I Sieviešu
306 Tad jau redzēs! Līga Salmane 11:00 12:09 12:39 00:30:11 02:05:16 II Sieviešu